K-K LUBE

Part No. KKL

NAJNOWSZEJ GENERACJI SMAR DO ŁOŻYSK TOCZNYCH

K-K LUBE to najnowszej generacji smar łożyskowy, który wykorzystywany jest w branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. K-K LUBE może być zastosowany do różnego rodzaju maszyn, które funkcjonują w normalnych oraz trudnych warunkach pracy. K-K LUBE przeznaczony jest głównie do łożysk tocznych. Smar wyprodukowany został na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego, oraz wysokogatunkowego mydła litowego. Zawarte w K-K LUBE kwasy tłuszczowe, dodatkowo podnoszą jego walory i jakość. Smar K-K LUBE szczególnie skutecznie nadaje się do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych wszelkiego rodzaju maszyn w normalnych i trudnych warunkach pracy.

 

ZASTOSOWANIE

Smar K-K LUBE zalecany jest do pełnego zakresu zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych, w tym: ogólne zastosowania przemysłowe, przemysł celulozowo-papierniczy, parki samochodów, leśnictwo, produkcja energii elektrycznej, maszyny przemysłu spożywczego bez bezpośredniego kontaktu z żywnością.
K-K LUBE jest szczególnie zalecany dla zastosowań do wysokich i niskich temperatur o długiej żywotności, które obejmują:
- sprzęt pracujący w sposób ciągły w temperaturach do 140ºC, oraz w ekstremalnie wilgotnych warunkach
- łożyska piast kół, oraz podwozia samochodowe
- łożyska zamknięte (bez ponownego smarowania)
- przeguby uniwersalne równobieżne (o stałej prędkości kątowej)

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha