20K HEATSHRINK

Part No. HSK

UNIWERSALNA DWUŚCIANKOWA RURA TERMOKURCZLIWA Z KLEJEM

20K HEATSHRINK jest uniwersalną, elastyczną, termokurczliwą rurą o podwójnych ścianach z wewnętrzną, topliwą warstwą wyściełającą, aby dostarczyć trwałego zabezpieczenia przed wodą i wilgocią. Stosuje się ją dla szerokiego rodzaju substratów jak: przewody elektryczne, osłony kabli, przewody odcinające i inne komponenty elektryczne. Wewnętrzna, warstwa 20K HEATSHRINK, topiąc się przy ogrzaniu, wciska się w pęknięcia i przestrzenie, dzięki kurczącym oddziaływaniom warstwy zewnętrznej. Po ostygnięciu całość staje się elastyczną, mocną i jednorodną osłoną o określonej grubości ścian. Warstwa wewnętrzna posiada również właściwości klejące. 20K HEATSHRINK kurczy się do 1/3 pierwotnej średnicy i występuje w 10 rozmiarach pasujących do całej gamy nieregularnych kształtów w szerokim zakresie zastosowań.

 

ZASTOSOWANIE

20K HEATSHRINK można  stosować do wszystkich urządzeń i połączeń elektrycznych (kable, wiązki, przewody, połączenia przewodów) jako izolację, zabezpieczenie i uszczelnienie. Chroni metalowe rury przed korozją u zużyciem. Izolacja i zabezpieczenie przewodów elektrycznych.
Zabezpieczenie wiązek przewodów (terminali). Wzmocnienie osłon przewodów elektrycznych. Ochrona przed wodą i wilgocią. Izolacja i ochrona przewodów i urządzeń elektrycznych w pojazdach.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha