1. RECEPTURY & KOMPONENTY

Nasze produkty produkujemy w oparciu o najwyższej jakości receptury oferowane przez renomowane koncerny chemiczne w kraju i zagranicą. Doświadczenie w bezpośredniej pracy z użytkownikami produktów, pozwala nam na ciągły rozwój i podnoszenie jakości produkcji. Dbałość o klienta, wyznacza kierunki udoskonalania naszych produktów, wraz z rozwojem infrastruktury technicznej w działach technicznych. Receptury oparte są o ścisłą współpracę z działami technicznymi, a stała kontrola jakości pozwala utrzymać najwyższe standardy.

 

2.KONFEKCJA

Konfekcjonujemy szeroką gamę produktów którymi możemy zadowolić najbardziej wybrednych klientów. Park maszynowy który mamy do dyspozycji, daje nam duże możliwości produkcyjne.

- Aerozole pojemność 150 ml-750 ml

- Smary w różnej konfekcji

- Kanistry , beczki , butelki od 0,5 l – 1000 l

Procesy konfekcjonowania poddane są szczegółowym i najwyższym standardom kontroli jakości.

 

3.MAGAZYNOWANIE & TRANSPORT

Posiadamy powierzchnię magazynową, która spełnia wymagania logistyczne potrzebne do prawidłowej i szybkiej obsługi klienta. Działamy poprzez system zoptymalizowanego magazynu, od momentu planowania zapasów magazynowych, po obsługę wysyłkową do klientów w kraju i za granicą. Hołdujemy zasadzie – KAŻDE ZAMÓWIENIE JEST PILNE ! Dzięki temu, nasze wysyłki docierają do klientów szybko i sprawnie. Bezpieczeństwo wysyłek, zapewnia profesjonalna jakość pakowania, według najwyższych standardów.