F-1 HIT BOND HIGH TEMPERATURE

Part No. HBH

NAJNOWSZEJ GENERACJI, KLEJ I USZCZELNIACZ WYSOKOTEMPERATUROWY

F-1 HIT BOND HIGH TEMPERATURE to najnowszej generacji jednoskładnikowy, bezhalogenowy klej i uszczelniacz wysokotemperaturowy. Jest natychmiast gotowy do użycia, reaguje z wilgocią atmosferyczną tworząc trwałe i elastyczne uszczelnienie i połączenie. Niemalże bezwonny. Nie ma migracji plastyfikatora. Po ustabilizowaniu nadaje się do malowania farbami rozpuszczalnymi w wodzie i rozpuszczalnikach. Bardzo elastyczny, wytrzymuje ruchy +/- 20% w stałej obsłudze. Elastyczność zachowuje w temperaturach od -40°C do +1200°C. F-1 HIT BOND HIGH TEMPERATURE nie powoduje korozji metali. Odporny na działanie wody i chemikalia. Przylega do większości materiałów takich jak: metal, beton, cement włóknisty, szkło, tworzywa sztuczne (złe przyleganie do PP, PE i PTFE). Może być aplikowany nawet przy -20°C!

 

ZASTOSOWANIE

Uszczelnianie miejsc narażonych na działanie bardzo wysokich temperatur np. kominy, piece, paleniska, grille, kotły, wkłady kominkowe itp. Mocowanie i uszczelnianie elementów wykonanych z kamienia, betonu, żeliwa, stali, szkła itp. Uszczelnianie cegieł i bloczków ognioodpornych. Uszczelnianie elementów przewodów spalinowych.
Uwaga.
Produkt ten nie może być używany w bezpośrednim kontakcie z otwartym ogniem, ponieważ może to spowodować sproszkowanie się uszczelniacza.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha