F-2 HIT PROBOND COLOUR

Part No. PRBw, PRBg, PRBbl, PRBbr

KLEJ I USZCZELNIACZ W JEDNYM PRODUKCIE

F-2 HIT PROBOND colour to nowa technologia klejenia i uszczelniania na bazie mieszaniny hybrydowych związków polimerowych. F-2 HIT PROBOND colour łączy w sobie zalety klejów montażowych, poliuretanowych, akrylowych, butylowych oraz klejów do drewna, silikonów, silikonów sanitarnych, akrylanów oraz uszczelniaczy na bazie gum butylowych. F-2 HIT PROBOND colour jest jednoskładnikową masą o szybkim wiązaniu i wyjątkowej przyczepności, nie wymagającą gruntowania powierzchni. Jest odporny na promieniowanie UV, oraz rozwój bakterii i grzybów. F-2 HIT PROBOND colour tworzy niekurczliwe złącza, odporne na wibracje i pozostaje cały czas elastyczny nawet w niskich temperaturach. F-2 HIT PROBOND colour przylega zarówno do powierzchni gładkich, jak i porowatych oraz daje się doskonale malować.

 

ZASTOSOWANIE

Motoryzacja: łączenie elementów karoserii, wklejanie spojlerów i innych części. Uszczelnianie pod wodą - można stosować na mokrych powierzchniach. Można łączyć różne materiały (metal, powierzchnie gruntowane, lakierowane, cynkowane, aluminium, drewno i większość tworzyw sztucznych).
Branża sanitarna i grzewcza: jako uszczelniacz i wypełniacz, nawet na mokrych powierzchniach. Całkowicie odporny na UV, bakterie, grzyby i nie agresywny dla akrylanów. Dzięki swojej dużej elastyczności F-2 HIT PROBOND colour może być użyty przy wielu innych zastosowaniach.
Budownictwo: klejenie materiałów izolacyjnych (nie rozpuszcza styropianu), jako klej montażowy do wykładzin podłogowych, płyt elewacyjnych, uszczelnień dachowych i rynien, cegieł, betonów, płyt gipsowych itp.
Inne zastosowania: klejenie luster, klejenie elementów dekoracyjnych,drewnianych, metalowych,plastikowych i izolacyjnych w chłodnictwie, klejenie napisów i szyldów, klejenie i uszczelnianie zbiorników.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha