MEGA LOCK FIX 3

Part No. MFX3

NAJNOWSZEJ GENERACJI KLEJ ANAEROBOWY - PŁYNNY ELEMENT KONSTRUKCYJNY

Kleje anaerobowe MEGA LOCK FIX są to jednoskładnikowe płynne tworzywa sztuczne, które po odcięciu dopływu tlenu i w kontakcie z metalem utwardzają się trwale w wytrzymałą mechanicznie i odporną cieplnie masę. Płynne tworzywo anaerobowe przyczepia się do chropowatości powierzchni zewnętrznej łączonych elementów. Powstaje w ten sposób kształtowe połączenie odporne na uderzenia i wibracje, chroniące przed wodą, olejem, paliwami płynnymi, gazami, jak też innymi substancjami chemicznymi. Kleje MEGA LOCK FIX, zwane też "płynnym elementem konstrukcyjnym" są najnowocześniejszym sposobem na pewne uszczelnienie, zamocowanie lub zabezpieczenie metalowych części maszyn i podzespołów. Sprawdzają się jednakowo skutecznie w procesach produkcyjnych jak i w pracach serwisowych. Aplikację upraszcza fakt łatwego dozowania wprost z opakowania fabrycznego.
MEGA LOCK FIX 3 jest   przeznaczony   do uszczelniania i mocowania gwintów, które można będzie w  prosty  sposób  zdemontować  za  pomocą  narzędzi ręcznych.

 

ZASTOSOWANIE

MEGA LOCK FIX 3 to średniej siły klej anaerobowy do zabezpieczania gwintów. MEGA LOCK FIX 3 jest przeznaczony do blokowania wszelkich nakrętek i śrub, zabezpiecza gwinty przed odkręcaniem podczas drgań i wibracji i zapobiega wyciekom z gwintów. MEGA LOCK FIX 3 został stworzony do użycia na elementach gdzie jest wymagany demontaż z użyciem narzędzi ręcznych. Nie  zaleca  się  stosowania  produktu  w  środowisku,  gdzie występuje  czysty  tlen  lub  jego  wysokie  stężenie.  Nie powinno się stosować produktu w miejscach narażonych na działanie chloru lub innych mocnych utleniaczy.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha