MEGA SIL-FIX

Part No. MSF

SUPERSZYBKI KLEJ DO KLEJENIA TRUDNYCH MATERIAŁÓW

MEGA SIL-FIX  jest klejem cyjanoakrylowym o bardzo niskiej lepkości, który w połączeniu z podkładem klei trudnosklejalne materiały. Zestaw MEGA SIL-FIX składa się z kleju i podkładu, które nie powinny być ze sobą mieszane. MEGA SIL-FIX ma bardzo szybki czas wiązania.
MEGA  SIL-FIX klei tworzywa nitrylowe, neopren, naturalne gumy, ABS, PVC, poliacetale (Delrin, POM), politereftalan etylu (PET), pleksi (PMMA), kopolimer (EVA), bakelit, poliwęglan, viton, polipropylen (PE, HDPE, MDPE, LDPE, LLDPE), politetrafluoroetylen (PTFE, teflon, tarflen, fluon), elastomery termoplastyczne TPE (TPE-O, TPE-E, TPE-V, TPE-S, TPE-A), itp.

 

ZASTOSOWANIE

Wszystkie gałęzie przemysłu a zwłaszcza przemysł spożywczy i farmaceutyczny. Produkcja zabawek z tworzyw sztucznych. Ramy do zdjęć i obrazów. Wentylacje. Elementy dekoracyjne w meblarstwie (polipropylen). Uchwyty i rękojeści elementów stalowych. Polipropylenowe rączki do narzędzi z metalu. Klejenie poliuretanowych lin. Montaż części poliuretanowych. Łożyska z tworzyw w sprzęgłach. Profile gumowe. Klejenie plastikowych kół zębatych i rolek do metali lub tworzyw. Guma silikonowa. O-Ring (wszystkie rodzaje).

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha