MEGA STICK AQUA

Part No. MSAq

SZYBKA, MOCNA I TRWAŁA NAPRAWA

MEGA STICK AQUA to najnowszej generacji masa wypełniająca do klejenia i napraw powierzchni. MEGA STICK AQUA jest odporny na temperatury w zakresie od -50°C do +150°C. MEGA STICK AQUA wykazuje doskonałą odporność na alkohole, estry, słoną wodę, oleje, większość kwasów i ługów. MEGA STICK AQUA nie zawiera rozpuszczalników oraz trujących gazów. MEGA STICK AQUA utwardza się bez kurczenia, a po utwardzeniu może być obrabiany (wiercony, cięty, skrawany), oraz malowany większością dostępnych na rynku farb i lakierów.
 
 
ZASTOSOWANIE
 
Naprawy maszyn i elementów z  tworzyw sztucznych i metali polegające na wypełnieniu ubytków, szczelin czy odprysków. Likwidowanie nieszczelności przewodów rurowych lub zbiorników (spoina musi być właściwie zaczopowana i/lub dodatkowo zabezpieczona aby uniknąć wypychania pod ciśnieniem. Wyrównywanie ubytków eksploatacyjnych (tuleje, sworznie itp.). Odbudowa elementów dekoracyjnych. Poprawa estetyki połączeń szczelinowych.
MEGA STICK AQUA uszczelnia pęknięcia, otwory, wycieki i uszkodzenia powierzchni na: zbiornikach paliwa i wody, grzejnikach i rurociągach, urządzeniach elektrycznych, instalacjach sanitarnych i basenach, całym sektorze morskim.
 

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha