MEGA STICK COPPER

Part No. MSCu

SZYBKA, MOCNA I TRWAŁA NAPRAWA

MEGA STICK COPPER to najnowszej generacji masa wypełniająca do klejenia i napraw powierzchni. MEGA STICK COPPER jest odporny na temperatury w zakresie od -50°C do +150°C. MEGA STICK COPPER wykazuje doskonałą odporność na alkohole, estry, słoną wodę, oleje, większość kwasów i ługów. MEGA STICK COPPER nie zawiera rozpuszczalników oraz trujących gazów. MEGA STICK COPPER utwardza się bez kurczenia, a po utwardzeniu może być obrabiany (wiercony, cięty, skrawany), oraz malowany większością dostępnych na rynku farb i lakierów.
 
 
ZASTOSOWANIE
 
Naprawy maszyn i elementów z miedzi polegające na wypełnieniu ubytków, szczelin czy odprysków. Likwidowanie nieszczelności przewodów rurowych lub zbiorników (spoina musi być właściwie zaczopowana i/lub dodatkowo zabezpieczona aby uniknąć wypychania pod ciśnieniem. Wyrównywanie ubytków eksploatacyjnych (tuleje itp.). Odbudowa elementów dekoracyjnych. Poprawa estetyki połączeń szczelinowych.
MEGA STICK COPPER służy do bardzo szybkich napraw pęknięć, dziur i wycieków nawet na wilgotnych i mokrych powierzchniach takich jak: rury i kolanka, mocowania i kołnierze, miedziane rynny i płyty, grzejniki wody i zbiorniki wody, rurociągi gorącej i zimnej wody, podzespoły lodówek i klimatyzatorów.
 

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha