MEGA STICK HIGH TEMPERATURE

Part No. MSHt

SZYBKA, MOCNA I TRWAŁA NAPRAWA

MEGA STICK HIGH TEMPERATURE to najnowszej generacji masa wypełniająca do klejenia i napraw powierzchni. MEGA STICK HIGH TEMPERATURE jest odporny na temperatury w zakresie od -50°C do +280°C. MEGA STICK HIGH TEMPERATURE wykazuje doskonałą odporność na alkohole, estry, słoną wodę, oleje, większość kwasów i ługów. MEGA STICK HIGH TEMPERATURE nie zawiera rozpuszczalników oraz trujących gazów. MEGA STICK HIGH TEMPERATURE utwardza się bez kurczenia, a po utwardzeniu może być obrabiany (wiercony, cięty, skrawany), oraz malowany większością dostępnych na rynku farb i lakierów.
 
 
ZASTOSOWANIE
 
Naprawy maszyn i urządzeń, polegające na wypełnieniu ubytków, szczelin czy odprysków. Likwidowanie nieszczelności przewodów rurowych lub zbiorników (spoina musi być właściwie zaczopowana i/lub dodatkowo zabezpieczona aby uniknąć wypychania pod ciśnieniem. Wyrównywanie ubytków eksploatacyjnych (tuleje itp.). Odbudowa elementów dekoracyjnych. Poprawa estetyki połączeń szczelinowych.
MEGA STICK HIGH TEMPERATURE to wersja specjalna, przeznaczona do wysokich temperatur, oraz napraw w miejscach narażonych na ścieranie. Wypełnia i uszczelnia pęknięcia, wycieki i uszkodzenia na: zbiornikach i rurociągach części z aluminium, metali lekkich i odlewach, wałkach, łożyskach, pompach i obudowach itp.
 

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha