POWER PRO CLEAN 210l

Part No. PRC210

SZYBKI I SKUTECZNY ROZPUSZCZALNIK - ODDTŁUSZCZACZ (beczka 210L.)

power PRO CLEAN to szybki i skuteczny rozpuszczalnik - zmywacz. power PRO CLEAN stosowany jest do usuwania zanieczyszczeń takich jak: pozostałości klejów, smarów, uszczelniaczy, silikonów, smoły, olejów, wosków itp. Można go bezpiecznie stosować na większości materiałów takich jak: guma, tworzywa sztuczne, metale, szkło, pleksi, tkaniny naturalne i syntetyczne. Nie niszczy utrwalonych farb i lakierów. Zaleca się aby zawsze przeprowadzić test w celu określenia przydatności produktu do planowanego zastosowania.

 

ZASTOSOWANIE

MOTORYZACJA:
Odtłuszczanie i czyszczenie części mechanicznych detali silników, przegubów, hamulców, zawieszenia, lin, powierzchni metali po śrutowaniu, obróbkach skrawania, itp.. Usuwanie nalepek i pozostałości taśm maskujących. Usuwanie starych warstw smaru przed ponownym smarowaniem, na przykład w zawiasach drzwi. Usuwanie opasek i pasków ozdobnych ze zderzaków bez ich uszkodzenia. power PRO CLEAN rozpuszcza warstwę kleju dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Usuwanie smoły i innych plam z substancji pokrywających, zarówno z karoserii, a także części plastikowych. Usuwanie plam smaru i oleju z pokrycia foteli (zawsze sprawdź przedtem trwałość barwnika materiału). power PRO CLEAN usuwa wosk i silikon, (zawsze stosuj ponowne wycieranie). Odtłuszczanie i czyszczenie wszystkich powierzchni przed użyciem nalepek  i mas uszczelniających TTP.
PRZEMSŁ:
Odtłuszczanie i czyszczenie części mechanicznych, silników i maszyn. Odtłuszczanie i czyszczenie narzędzi i wyposażenia warsztatów. Czyszczenie rolek gumowych w drukarkach. Szybkie i bezpieczne odtłuszczanie metali żelaznych i nieżelaznych przed klejeniem lub malowaniem, usuwanie naklejek, etykiet oraz pozostałości klejów.
Usuwanie plam oleju i smaru z tekstyliów (zawsze należy przed użyciem sprawdzić trwałość barwnika materiału). Usuwa pozostałości klejów z laminatów podczas produkcji mebli kuchennych. Usuwanie pozostałości tłuszczu i olejów po smarowaniu.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha