POWER PRO FOAM-SX

Part No. PSX

NAJNOWSZEJ GENERACJI AKTYWNA PIANA CZYSZCZĄCO-ODTŁUSZCZAJĄCA

power PRO FOAM-SX łatwo i szybko usuwa insekty, brud, tłuszcz, wosk, osady spowodowane dymem, resztki gumy i kleju z powierzchni metalowych, szklanych, tworzyw sztucznych i wielu innych. Nadaje się szczególnie do powierzchni ze stali nierdzewnej w gastronomii, jak i do czyszczenia sanitariatów. Pianka w sprayu nie ścieka z pionowych powierzchni, dokładnie czyści i usuwa zabrudzenia oraz tłuszcz. Nie pozostawia smug, plam oraz poświaty. Nie zawiera substancji żrących i środków ściernych. Posiada przyjemny zapach.

 

ZASTOSOWANIE

Przemysł:
Idealna do czyszczenia i odtłuszczania w biurach, warsztatach, kuchniach i łazienkach (meble łazienkowe, płytki, umywalki ze stali nierdzewnej, wanny). Skutecznie czyści lampy oświetleniowe, powierzchnie lakierowane i emaliowane, powierzchnie skórzane oraz wykonane z imitacji skóry, oprzyrządowania komputerów od ekranu do myszki, porcelany, lustra, dywany, itp.
Motoryzacja:
Samochody
Doskonale czyści wszelkiego typu polerowane, chromowane, lakierowane i laminowane powierzchnie, takie jak: felgi, siedzenia, tapicerkę drzwiową itp. Usuwa ślady nikotyny, pasty do butów oraz martwe owady z przedniej szyby, reflektorów, karoserii i tablic rejestracyjnych.
Motocykle
Usuwa tłuszcz, brud oraz naloty z felg, owady z owiewek, szyb kasków i ubrań.
Sport i hobby:
power PRO FOAM-SX skutecznie czyści i pielęgnuje plastikowe i metalowe części rowerów, sprzęt narciarski, żaglówki, deski surfingowe itp.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha