PRO BITUM-AL TAPE

Part No. PBA

NAJNOWSZEJ GENERACJI, TAŚMA OCHRONNO-USZCZELNIAJĄCA

PRO BITUM-AL TAPE, to najnowszej generacji, samoprzylepna taśma ochronno-uszczelniająca szerokiego stosowania, odporna na wodę i warunki atmosferyczne. PRO BITUM-AL TAPE składa się z mieszaniny bitumów, modyfikowanych elastomerami typu SBS, oraz wzmacniającej, zewnętrznej warstwy aluminiowej. PRO BITUM-AL TAPE, jest szczególnie przydatny przy naprawach, ochronie i uszczelnieniach w przemyśle, dekarstwie, budownictwie, transporcie, oraz zastosowaniach codziennych jak prace hobbystyczne, rzemiosło, majsterkowanie, itp.

 

ZASTOSOWANIE

●Ochrona antykorozyjna metali, np. w miejscach, gdzie doszło do uszkodzenia lub osłabienia warstwy antykorozyjnej (zgrzewy, szwy spawalnicze, połączenia nitowe i śrubowe).
●Wodochronne uszczelnienia naroży wewnętrznych ścian i styków ścian z posadzką (zwłaszcza w pomieszczeniach sanitarnych, np. przy montażu brodzików prysznicowych).
●Uszczelnianie naroży tarasów w kombinacji z płytkami ceramicznymi, betonem, szkłem, poliwęglanem.
●Naprawa beczek, zbiorników, silosów, kontenerów, doniczek ogrodowych.
●Izolacja szkieletowych konstrukcji drewnianych (szklarnie, werandy, altany, architektura ogrodowa.
●Uszczelnianie parapetów zewnętrznych, rynien, rur spustowych, kadłubów łodzi, przyczep campingowych.
●Uszczelnianie połączeń blachy profilowanej (także aluminiowej i miedzianej), konstrukcji stalowych (np. panelowe płyty warstwowe, w tym: akustyczne, osłonowe, termoizolacyjne) oraz wszelkich innych pokryć dachowych (zwłaszcza w narożach, na stykach różnych materiałów i tym podobnych miejscach narażonych na przeciekanie wody).
●Zastępuje lub uzupełnia obróbki blacharskie: obróbki okien dachowych, lukarn, kominów spalinowych i wentylacyjnych, świetlików, włazów, okapów, rynien koszowych, krawędzi dachów, balkonów, tarasów, ogniomurów itp.
●Uszczelnianie szwów i innych newralgicznych miejsc narażonych na wodę, w połączeniach pokryć dekarskich z papy, gontów bitumicznych, płyt bitumicznych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha