PRO SAFETY CLEAN 30l

Part No. SSO30

BEZPIECZNY I SKUTECZNY ROZPUSZCZALNIK, ŚRODEK CZYSZCZĄCY SZEROKIEGO ZASTOSOWANIA

pro SAFETY CLEAN jest bezpiecznym, szybkim i uniwersalnym zmywaczem-odtłuszczaczem, który nie pozostawia filmu olejowego. pro  SAFETY CLEAN w 100% stanowi mieszaninę alifatycznych węglowodorów nasyconych. pro SAFETY CLEAN można bezpiecznie stosować na powierzchni metali, szkła, ceramiki, drewna, tworzyw sztucznych i tkanin. pro SAFETY CLEAN w porównaniu z innymi rozpuszczalnikami charakteryzuje się brakiem drażniącej woni, oraz trudnopalnością i nie wybuchowością, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny w użyciu.

 

ZASTOSOWANIE

PRZEMYSŁ:
Odtłuszczanie i czyszczenie części mechanicznych, silników i maszyn. Odtłuszczanie i czyszczenie narzędzi i wyposażenia warsztatów. Czyszczenie rolek gumowych w drukarkach. Szybkie i bezpieczne odtłuszczanie metali żelaznych i nieżelaznych przed klejeniem lub malowaniem, usuwanie naklejek, etykiet oraz pozostałości klejów. Usuwanie plam oleju i smaru z tekstyliów (zawsze należy przed użyciem sprawdzić trwałość barwnika materiału). Usuwanie pozostałości klejów z laminatów podczas produkcji mebli. Wykańczanie połączeń uszczelnionych przez uszczelniacze TTP. Usuwanie pozostałości tłuszczów i olejów po smarowaniu.
MOTORYZACJA:
Odtłuszczanie i czyszczenie części mechanicznych detali silników, przegubów, hamulców, zawieszenia, lin, powierzchni metali po śrutowaniu, obróbkach skrawaniem, itp. Czyści narzędzia i wyposażenie warsztatowe (nie uszkadza plastików). Usuwanie nalepek i pozostałości taśm maskujących. Usuwanie starych warstw smaru przed ponownym smarowaniem, na przykład w zawiasach drzwi. Usuwanie opasek i pasków ozdobnych ze zderzaków bez ich uszkodzenia. pro SAFETY CLEAN rozpuszcza warstwę kleju dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Usuwanie smoły i innych plam z substancji pokrywających, zarówno z karoserii, a także części plastikowych. Usuwanie plam smaru i oleju z pokrycia foteli (zawsze sprawdź przedtem trwałość barwnika materiału). Wykańczająca obróbka połączeń elementów nadwozia uszczelnionych masą uszczelniającą TTP.  pro SAFETY CLEAN usuwa wosk i silikon (zawsze stosuj ponowne wycieranie). Odtłuszczanie i czyszczenie wszystkich powierzchni przed użyciem nalepek i mas uszczelniających TTP.
WOJSKO:

pro SAFETY CLEAN może być stosowany jako środek odtłuszczający przy produkcji i konserwacji sprzętu do obsługi naziemnej, systemów uzbrojenia, w tym elektroniki.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha