RUBBER ANTISKID TAPE

Part No. RAT

SPECJALISTYCZNA, SUPER WYTRZYMAŁA TAŚMA ANTYPOŚLIZGOWA Z DOMIESZKĄ GUMY

Taśma RUBBER ANTISKID TAPE to unikalne w świecie rozwiązanie antypoślizgowe, oparte na wieloletnich badaniach i doświadczeniach. RUBBER ANTISKID TAPE to innowacyjne rozwiązanie, które bazuje na całkowicie nowej konstrukcji - symetrycznie wytłaczana powierzchnia antypoślizgowa, to coś co nigdy wcześniej nie było stosowane w materiałach antypoślizgowych.Taśma charakteryzuje się dużą przyczepnością do podłoża, a symetrycznie wytłaczana powierzchnia jest estetyczna i jednocześnie posiada wysoki poziom współczynnika tarcia (COF). Górna warstwa wykonana z folii z tworzywa sztucznego i działa jak izolator (zapobiega wnikaniu chłodu do rąk czy stóp użytkownika)

 

ZASTOSOWANIE

Wszechstronność zastosowania - taśmy mogą być naklejane we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowo rekreacyjnych, gospodarstwie domowym.
RUBBER ANTISKID TAPE poza powierzchniami podłogowymi zaleca się stosować na takich powierzchniach jak: poręcze (drabiny przemysłowe), uchwyty oraz stopnie gdzie następuje kontakt z gołymi dłońmi czy stopami. Poręcze, uchwyty oraz stopnie będą przeciwpoślizgowe a zarazem ciepłe w dotyku.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha