S-COMPLEX LUBE POWER & ULTRA

Part No. SCL

NAJNOWSZEJ GENERACJI SMARY WIELOFUNKCYJNE

Smary TTP S-COMPLEX LUBE POWER i ULTRA stanowią wysokiej jakości smary na bazie mydeł litowych, wysokocząsteczkowych kwasów tłuszczowych i wyselekcjonowanych głęboko rafinowanych olejów mineralnych. Smary TTP S-COMPLEX LUBE w swoim składzie, zawierają także dodatki polepszające własności smarne oraz dodatki przeciwutleniające i antykorozyjne. Smary TTP S-COMPLEX LUBE są odporne na działanie wody.

 

ZASTOSOWANIE

Smary TTP S-COMPLEX LUBE w zależności od konsystencji, produkowane są w dwóch gatunkach - POWER i ULTRA. Przeznaczone są one do smarowania łożysk tocznych w pojazdach samochodowych, łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych elementów trących w urządzeniach przemysłowych pracujących w warunkach, które wymagają wysokiej stabilności mechanicznej smaru, jego odporności na starzenie oraz dobrych własności antykorozyjnych. Zakres temperatury pracy od –30°C do 140°C
Zastosowanie smaru wielofunkcyjnego TTP S-COMPLEX LUBE ULTRA  lub TTP S-COMPLEX LUBE POWER uzależnione jest od sposobu doprowadzenia smaru do łożyska /smarowanie centralne lub ręczne/, prędkości obrotowej i temperatury roboczej łożyska.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha