SUPER LUBE DURA-SLIP

Part No. DSL

NAJNOWSZEJ GENERACJI SMAR Z MIKROCZĄSTECZKAMI PTFE

SUPER LUBE DURA-SLIP jest jasno-przeźroczystym smarem na bazie wysokowartościowych olejów mineralnych i mikrosfer PTFE (politetrafluoroetylen), które pracują jak dobrze przylegające i wypełniające kulki w łożysku tocznym. SUPER LUBE DURA-SLIP charakteryzuje się najniższym współczynnikiem tarcia spośród wszystkich dostępnych na rynku materiałów stałych. SUPER LUBE DURA-SLIP zapewnia profesjonalne i unikalne smarowanie przy wysokich (250°C) i niskich (-50°C) temperaturach. SUPER LUBE DURA-SLIP nie wysycha, nie wytapia się, nie zamarza, jest odporny na wodę, nie ulega wypłukaniu, nie jest nasiąkliwy. SUPER LUBE DURA-SLIP jest neutralny, odporny na korozję i ma właściwości ochronne. SUPER LUBE DURA-SLIP nadaje się do dużych obciążeń, jak i do precyzyjnych mechanizmów. SUPER LUBE DURA-SLIP ma neutralny odczyn pH i nie uszkadza tworzyw sztucznych, metali, kauczuku.

 

ZASTOSOWANIE

PRZEMYSŁ: do efektywnego, długotrwałego i ekonomicznego smarowania wszystkich ruchomych części w: podajnikach rolkowych i szynowych, pompach elektrycznych, linach, przekładniach zębatych i łańcuchach, pompach zębatych, pompach zanurzeniowych (oś), łożyskach (walce, kulki), mechanizmach dźwigowych, windach, walcach, młotach pneumatycznych, urządzeniach tokarskich i frezerskich, kosiarkach do trawy, instrumentach precyzyjnych, maszynach włókienniczych, maszynach tłoczących i wybijających, maszynach do szycia, wytrząsaczach i przesiewaczach kruszyw i piasku, zagęszczaczach, szyberdachach, wrzecionach, betoniarkach, zaworach, zamkach, osiach, broni palnej, elektronarzędziach, urządzeniach w przemyśle drzewnym, metalowym, tworzyw sztucznych, drukarniach, górnictwie, ogrodnictwie, lotnictwie itp.
MOTORYZACJA: samochody, motocykle, rowery, maszyny rolnicze, transport wodny, transport kołowy, smarowanie otwartych łańcuchów, prowadnice i zawiasy, okna i mechanizmy drzwiowe, prowadnice foteli, anteny, zamki, urządzenia pneumatyczne, maszyny do robót ziemnych, dźwigi, elementy ruchome i blokujące wahaczy, itp.
SUPER LUBE DURA-SLIP doskonale nadaje się do smarowania współpracujących części wykonanych zarówno z metalu, jak i plastiku, względnie kombinacji plastik/metal.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha