TTP TAP & DRILL COBALT SYSTEM

Part No. TDS

PROFESJONALNY ZESTAW GWINTOWNIKÓW I WIERTEŁ

TTP TAP COBALT to profesjonalny gwintownik maszynowy prosty, do nacinania gwintów metrycznych wg ISO - dostosowany do prac warsztatowych oraz produkcyjnych. TTP TAP COBALT wykonane są z wysokogatunkowej stali HSS-Co z dodatkiem kobaltu, zwiększającym odporność na temperaturę. Kształt B, do gwintów w otworach przelotowych. Głębokość gwintowania >1,5d1. Wykonanie według DIN 371; DIN 376

Wiertła TTP COBALT DRILL BITS zostały zaprojektowane dla łatwiejszego i efektywniejszego wiercenia w metalu, a także jego najtwardszych stopach. Wykonane z wysokogatunkowej stali dla zwiększenia wytrzymałości, oraz z dodatkiem kobaltu dla doskonałego odprowadzenia ciepła.

Przy wierceniu i gwintowaniu, zalecamy stosowanie PRO SHARP DRILLING SPRAY oraz CUT-IT PASTE 

PRO SHARP DRILLING SPRAY jest to wysoce wydajny produkt ułatwiający obróbkę skrawaniem. Znakomicie nadaje się do wszelkich prac związanych z obróbką metali, takich jak: wiercenie, gwintowanie, frezowanie, cięcie, szlifowanie, piłowanie i wytłaczanie. PRO SHARP DRILLING SPRAY doskonale chłodzi i smaruje przy wysokich prędkościach skrawania, przez co wydłuża trwałość narzędzi, polepsza parametry obróbki, zapobiega przyklejaniu się wiórów oraz obniżą temperaturę.

 

ZASTOSOWANIE

TTP TAP COBALT służy do gwintowania otworów w elementach z:
- stali automatowej (do 850 N/mm²)
- stali stopowej (do 1300 N/mm²)
- stali nierdzewnej i kwasoodpornej
- żeliwa szarego i ciągliwego
- stopów mosiądzu i miedzi
- stopów aluminium dających krótkie wióry
- tworzyw sztucznych

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha