X1200

Part No. X1200A

SMAR O WŁAŚCIWOŚCIACH OCHRONNYCH I PRZECIWZAKLESZCZENIOWYCH

X-1200 jest smarem o silnych właściwościach smarnych i ochronnych przed korozją, również w warunkach agresywnego środowiska. Stanowi mieszaninę atomizowanych cząstek metali zawieszonych w kompozycji syntetycznych środków smarnych. X-1200 posiada silną penetrację dzięki temu wnika w mikropory metali tworząc na ich powierzchni silnie przylegającą powłokę oddzielającą współpracujące części mechanizmów, dzięki czemu połączone jednostki mogą być łatwo demontowane za pomocą standardowych narzędzi nawet po wielu latach. X-1200 dobrze przewodzi ciepło, jest stabilny i zachowuje własności w przedziale temperatur od: -180°C do 1200°C, jest odporny na wodę, parę wodną, roztwory soli, kwasy, ługi, oleje. X-1200 nie zawiera ani ołowiu, ani niklu. X-1200 uszczelnia, dobrze przylega do powierzchni (nie spływa) i jest bardzo oszczędny w użyciu.

 

ZASTOSOWANIE

X-1200 ma wiele zastosowań w następujących obszarach:
zakłady chemiczne i petrochemiczne, papiernie, gazownie, elektrociepłownie, sprzęt do budowy dróg, warsztaty, garaże itp.
Doskonale sprawdza się w przemyśle samochodowym, przy produkcji urządzeń sanitarnych oraz urządzeń do uzdatniania wody, w warsztatach naprawiających silniki, przemyśle spożywczym, produkcji opakowań, stoczniach, kopalniach, hutach szkła itp.

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha