X1200P

Part No. X1200P

SMAR O WŁAŚCIWOŚCIACH OCHRONNYCH I PRZECIWZAKLESZCZENIOWYCH

Informacje ogólne

X1200 jest smarem o silnych właściwościach smarnych i ochronnych przed korozją, również w warunkach agresywnego środowiska. Stanowi mieszaninę atominizowanych cząstek metali zawieszonych w kompozycji syntetycznych środków smarnych.


X1200 posiada silną penetrację dzięki czemu wnika w mikropory metali tworząc na ich powierzchni silnie przylegającą powłokę oddzielającą współpracujące części mechanizmów. Połączone jednostki mogą być łatwo demontowane za pomocą standardowych narzędzi nawet po wielu latach.

X1200 dobrze przewodzi ciepło, jest stabilny i zachowuje własności w przedziale temperatur od: -180°C do 1200°C, jest odporny na wodę, parę wodną, roztwory soli, kwasy, ługi, oleje.

X1200 jest nietrujący i nie zawiera ani ołowiu, ani niklu.

X1200 uszczelnia, dobrze przylega do powierzchni (nie spływa) i jest bardzo oszczędny w użyciu.


Zastosowanie'
X1200 ma wiele zastosowań w następujących obszarach: - zakłady chemiczne i petrochemiczne, papiernie,gazownie, elektrociepłownie - sprzęt do budowy dróg, warsztaty, garaże - doskonale sprawdza się w przemyśle samochodowym, przy produkcji urządzeń sanitarnych oraz urządzeń do uzdatniania wody, w warsztatach naprawiających silniki. Przemysł spożywczy, produkcja opakowań, stocznie, kopalnie, huty szkła, itp....

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, napisz do nas:

* Przepisz kod wersyfikacyjny
captcha